Uitslag clubkampioenschap Limburgse Schaatsvrienden

Ruim veertig leden van onze vereniging deden mee aan het clubkampioenschap op zaterdag 15 februari 2020. Het ijs was heel dun, omdat er al geruime tijd een storm over de baan heeft geraasd.
Voor de jeugd was er een 100 en een 500 meter. Voor de oudere jeugd en de volwassenen een 1500 meter en een ploegachtervolging over drie ronden. De team bestonden uit 4 deelnemers. Bij het ingaan van de laatste ronde moest het team nog uit drie personen bestaan.

Uitslag ploegenachtervolging
1: Diana Petit, Robert Wendler, Iris Vergouwe en Elize Rietveld (die helaas geblesseerd was) tijd: 2.15.15
2: Jan de Koning, Bernhard Broers, Iip Spel en Peter Kruiskamp tijd:2.16.68
3: Jorrit Janssen, Rory McCarthy, Dietmar Heidingsfeld en Carin Kruiskamp tijd:2.17.16
4: Pavlik Lettinga, Aaron Damoieseaux, Emma de Koning en Esther Bakker tijd: 2.18.86
5: Diederik Roest, Kevin Martins, Friedel Dickmeis en Marcel Alberts tijd2.28.63
6: Christian Maus, Tjeerd Okkes, Sandra van den Kerkhof en Chritsel Jacquot tijd:2.38.24

Foto verslag

Foto's huldiging clubkampioenen 2019-2020

Pupillen meisjes E t/m F

naam

100m

500m

totaal

1

Noëmi

Petit

00:22,90

01:38,87

213.370

2

Ymke

Haagh

00:23,25

01:56,29

310.067

3

Reva

Kruiskamp

00:31,00

02:45,07

430.117

4

Nika

Kruiskamp

00:56,03

03:48,15

660.400

Pupillen jongens E t/m F

naam

100m

500m

totaal

1

Yassine

Feller

00:23,55

01:52,46

230.210

2

Camiel

Dirkx

00:23,58

02:01,18

239.080

Pupillen meisjes C t/m D

naam

100 m

 500 m

totaal

1

Dior

Feller

00:15,37

01:15,38

152.230

2

Rosa

Schläfke

00:15,87

01:18,73

158.080

3

Yana

van Lexmond

00:17,08

01:19,07

164.470

4

Fleur

Jansen

00:17,81

01:23,01

172.060

5

Romée

de Ruiter

00:17,84

01:25,67

174.870

6

Ida

Brouns

00:18,00

01:27,04

177.040

7

Marit

Dijcks

00:19,64

01:29,32

187.520

Pupillen jongens C t/m D

 

naam

100 m

 500 m

totaal

1

Shayne

Feller

00:17,75

01:31,62

180.370

2

Arne

Dirkx

00:21,54

01:45,49

213.190

3

Finn

Hayes

00:24,44

02:02,15

244.350

 

 

 

Pupillen meisjes A t/m B

naam

100 m

 500 m

totaal

1

Luna

Wierikx

00:17,70

01:16,83

165.330

2

Maud

Dijcks

00:17,61

01:25,71

173.760

3

Isabelle

Dirkx

00:20,79

01:35,23

199.180

Pupillen jongens A t/m B

 

naam

100 m

 500 m

totaal

1

Finn

Soons

00:15,61

01:19,92

157.970

2

 

 

 

 

 

Junioren BC meisjes

 

naam

1500 m

1

Iris

Vergouwe

03:07,45

2

Elize

Rietveld

03:36,48

3

Femke

Nijenhuis

03:51,82

Junioren BC jongens

 

naam

1500 m

1

Diederik

Roest

02:38,35

Junioren A jongens

 

naam

1500 m

1

Rory

McCarthy

02:42,80

NeoSenioren mannen

 

naam

1500 m

1

Aaron

Damoiseaux

03:02,83

Senioren dames

naam

1500m

1

Jip

Spel

03:13,71

Senioren heren

naam

1500m

1

Jorrit

Janssen

02:26,52

2

Christian

Maus

02:35,00

3

Kevin

Martins

02:47,13

Masters dames

 

 

naam

1500m

1

Diana

Petit

02:45,59

Masters heren

naam

1500 m

1

Pavlik

Lettinga

02:31,87

2

Jan

de Koning

02:40,72

Recranten dames

 

 

naam

1500m

1

Emma

de Koning

02:59,81

2

Esther

Bakker

03:34,05

3

Christel

Jacquot

03:44,16

4

Sandra

van den Kerkhof

03:59,57

5

Carin

Kruiskamp

04:05,00

Recranten heren

 

 

naam

1500 m

1

Robert

Wendler

02:52,48

2

Tjeerd

Okkes

03:02,92

3

Peter

Kruiskamp

03:08,41

4

Bernard

Broers

03:19,40

5

Dietmar

Heidingsfeld

03:19,77

6

Friedel

Dickmeis

03:41,50

7

Marcel

Alberts

04:26,84

8

Didier

Petit

DNS