Willy Rekers overleden

In 2005 werd hij wereldkampioen bij de wielrenmasters. Een topprestatie natuurlijk! Maar voor onze vereniging was Willy veel meer. Als schaatser een stylist zoals je ze nooit meer ziet. Als wedstrijdrijder schaatste hij zeer verdienstelijk mee in het marathoncircuit, onder anderen door die prachtige techniek. Met een warm hart als verenigingsmens. En als trainer leidde hij veel van onze huidige schaatsers en trainers op. Veelzijdig en amicaal.


In 2006, tijdens het fietsen op Mallorca, liep Willy een dwarslaesie op. Toch zagen we 'm nog op gezette tijden. Op bijgaande foto's zie je 'm in zijn wereldkampioenstrui en reikt hij de prijzen uit aan zijn marathonvriend Arnold Stam en aan diens zoon Danny, na hun winst op bij de schaatsmarathon in Geleen.

Willy: dankjewel voor wat je voor onze vereniging en voor de Limburgse schaatssport hebt betekend. Rust zacht.