Contactgegevens

Hieronder staan verschillende e-mailadressen van de vereniging. Voor meer informatie kunt u ook altijd mailen naar info@limburgseschaatsvrienden.nl

  Functie E-mailadres Correspondentieadres
Jan de Koning Voorzitter voorzitter@limburgseschaatsvrienden.nl  
Paul van Schaik Secretaris secretaris@limburgseschaatsvrienden.nl  
Roeland Fraters Penningmeester penningmeester@limburgseschaatsvrienden.nl  
Harrie Janssen Ledenadministratie ledenadministratie@limburgseschaatsvrienden.nl Daniken 3-A
6166 BE Geleen    
    Inlineskate trainers      inlineskaten@limburgseschaatsvrienden.nl        
    Jeugdcommissie    jeugdcommissie@limburgseschaatsvrienden.nl        
    Algemene info    info@limburgseschaatsvrienden.nl