Contactgegevens

Hieronder staan verschillende e-mailadressen van de vereniging. Voor meer informatie kunt u ook altijd mailen naar info@limburgseschaatsvrienden.nl

  Functie Naam E-mailadres Correspondentieadres
  Voorzitter Jan de Koning voorzitter@limburgseschaatsvrienden.nl  
  Secretaris Paul van Schaik secretaris@limburgseschaatsvrienden.nl  
  Penningmeester Roeland Fraters penningmeester@limburgseschaatsvrienden.nl  
  Ledenadministratie Harrie Janssen ledenadministratie@limburgseschaatsvrienden.nl Daniken 3-A
6166 BE Geleen    
    Inlineskate commissie   inlineskaten@limburgseschaatsvrienden.nl        
    Jeugdcommissie      jeugdcommissie@limburgseschaatsvrienden.nl        
    Algemene info      info@limburgseschaatsvrienden.nl